טיפולי פנים מבית Christina

טיפולי פנים מבית Christina

50 דקות – טיפול המכיל שילוב מאוזן בקפידה של מרכיבים אנטי-דלקתיים המפחיתים אדמומיות, מציפים את העור בלחות ומרגיעים עור מגורה ופגום מסטרס. הטיפול נועד למנוע, למזער ולרפא את הנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מלחצים. המרכיבים הפעילים פועלים בהרמוניה עם העור, מנקים אותו מרעלים ומגנים עליו על ידי שיקום מבנה התא והחזרת גמישות העור ולחותו לקדמותן

50 דקות – טיפול אנטי אייג'ינג המבוסס על סיבי משי ביולוגיים טהורים להחלקה מיידית של קמטים, קמטוטים ועור רפוי, מעניק לעור מרקם חלק וקטיפתי כבר מהטיפול הראשון. הטיפול מתאים לאלה הרוצים להראות טוב במיוחד לפני אירוע.

50 דקות – טיפול חדשני לעור בוגר אשר מחזק את מנגנוני האנטי-אייג`ינג הטבעיים של הגוף באמצעות תערובת עשירה של מרכיבים פעילים. הטיפול מתקן את נזקי העור על ידי חיזוק יכולת התיקון הטבעית שלו. השילוב הייחודי של החומרים הפעילים מאיץ את התחדשות הרקמות והתאים וכך משפר את החיוניות, החסינות וחילוף החומרים של העור.

80 דקות – טיפול המאט הזדקנות ומונע את תסמיניה. מחזק את המבנה הפנימי של העור ומתקן סימני הזדקנות חיצוניים. השילוב הייחודי של ביו-פפטידים, תמציות צמחים ונוגדי חמצון ממריץ את התחדשות הרקמות והתאים, מחדיר לחות ורכיבים מזינים לעור ומותיר אותו זוהר וחיוני.

30 דקות – טיפול מיוחד לקמטים, קמטוטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים. שילוב מיוחד של מרכיבים ביו-פפטידים מצעירים. מאט את תהליך ההזדקנות, מלחלח, מחליק, מחדש ומרגיע את אזור העיניים-למראה צעיר יותר.

70 דקות – טיפול מושלם המתקן את נזקי האקנה, מונע אקנה ומשפר את מראה העור השמן והמעורב. מטפל באקנה ביסודיות הודות לשילוב מנצח של מרכיבים פעילים ויעילים במיוחד.

70 דקות – טיפול רב תחומי בהיפר פיגמנטציה ובניזקי שמש. מבהיר את שכבות העור החיצוניות ומווסת את ייצור המלנין בשכבות העמוקות יותר. פלאור-אוקסיגן מספק הגנה ארוכת-טווח מפני גורמים ביולוגים וסביבתיים.

30 דקות – טיפול פנים המשלב, עיסוי ומסכה למראה עור בריא ויפה יותר.

50 דקות – טיפול לחידוש התאים בעור הפנים, הגברת חילוף חומרים לחיוניות מוגברת, בסגולתו של עלי הכותרת של פרחי הוורדים. מתאים לעור עם חוסר ברק.

50 דקות – טיפול פנים המשלב ניקוי, עיסוי, הוצאת שחורים, מסיכת הרגעה וקרם לפי סוג העור למראה עור בריא ויפה יותר.

חזרה לרשימת הטיפולים
תיאום תור

שתפו